O NÁS
Tradice, zkušenosti, kvalita

To jsou přidané hodnoty společnosti ZEVETA. A připojte si k nim profesionalitu, zodpovědnost, respekt a odvahu. Tyto silné hodnoty jsme získali díky našim lidem, kteří sdílí stejné životní postoje a mění je ve výrobky a služby, které již od roku 1936 oslovují zákazníky po celém světě. Naším posláním je realizovat moderní a progresivní produkty, na které se naši zákazníci, právě díky těmto silným hodnotám, mohou vždy spolehnout.
Jsme nedílnou součástí regionu Bílých Karpat více jak 80 let. Proto přistupujeme ke všem činnostem s ohledem na další generace, abychom jim mohli se ctí předat tradiční strojírenství, které je se značkou ZEVETA a tímto regionem neodmyslitelně spjato.

Ing. Radoslav Moravec, CSc
generální ředitel a předseda představenstva

100 % česká výroba
Granáty pro armádu

Nové útočné a obranné ruční granáty pro maximální efektivitu. Aktuálně jsme dokončili vývojové práce na modernizaci ručních granátů, včetně vývoje nového zapalovače, tak aby uživatel získal moderní prostředek taktického použití splňující veškeré aktuální trendy v oblasti ručních granátů. Důraz je kladen zejména na schopnost ZEVETY vyrobit všechny díly ručního granátu.

NAŠE SLUŽBY
Strojírenská výroba - Zeveta Machinery a.s.

Naše výroba je zaměřena na tváření za studena, obrábění, svařování, povrchové úpravy, montáže sestav a výrobu nástrojů a přípravků. Dodáváme komponenty do automobilového, plynárenského a potravinářského průmyslu, těžebních strojů a klimatizací, zdravotnických pomůcek a dalších zařízení. Pracujeme ve standardu systému managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl ISO IATF.

Lisování
Naší nejvýznamnější produkcí jsou technologicky náročné hlubokotažné díly z plechů válcovaných za studena i za tepla, hliníku či pozinkovaných plechů v tloušťkách od 0,5 do 6 mm.
Obrábění
V oblasti obrábění se zaměřujeme na frézování, soustružení a vrtání na CNC i klasických konvenčních strojích. Provádíme broušení na plocho i na kulato, drátové řezání.
Svařování
Provádíme svařování ocelí, nerez a hliníku svařovacími metodami MIG/MAG, TIG a CMT. Disponujeme pěti robotizovanými svářecími pracovišti, provádíme i odporové svařování.
Povrchové úpravy
Nabízíme práškově lakování, lakování syntetickými a vodou ředitelnými barvami. Odmašťování dílů před povrchovou úpravou, pasivaci a fosfátování dílů. Máme pískovací a omílací technologii.
Montáž sestav
Vyrábíme montážní skupiny a podskupiny s využitím součástek třískově obráběných a tvářených za studena (odsavné kryty ručního elektrického nářadí, dávkovače barev, dávkovače sypkých stavebních hmot apod.).
Výroba nástrojů
Konstrukce a výroba střižných, ohýbacích a tvářecích nástrojů v jednoduchém, postupovém nebo i sdruženém provedení. Dlouholeté zkušenosti s konstrukcí a výrobou přípravků a měřidel.
NAŠE SLUŽBY
Speciální výroba a pyrotechnika - Zeveta Ammunition a.s.

Vyrábíme prostředky dýmové či osobní ochrany, ochrany letecké techniky, speciální munici, civilní pyrotechnické výrobky a signalizační prostředky. Vyvíjíme specializovanou pyrotechniku, provádíme testování munice a pyrotechnických výrobků, delaboraci a realizaci ohňostrojných prací.

Speciální výroba
Vyrábíme speciální munici: univerzální ruční granáty URG v několika provedeních, reaktivní protitankové a termobarické granáty RPG či RTG, ochranné dýmové granáty DGO, klamné cíle, zásahové výbušky, apod.
Pyrotechnika
Vyrábíme signalizační dýmovnice, pozemní světla, vystřelovaná světla, třecí, elektrické a jiné iniciátory, signální náboje a další pyrotechnické prostředky.
Služby
Máme vlastní vývoj a konstrukci munice a pyrotechniky, vybudovánu speciální zkušební laboratoř na testování pyrotechnických výrobků a munice. Provádíme delaboraci munice a realizaci ohňostrojných prací.
NAŠE BENEFITY
Proč si nás vybrat pro spolupráci?

Dlouholetá strojírenská a zbrojní výroba v našem podniku přinesla obrovské množství zakázek. A každá z nich nedocenitelné zkušenosti, které dokážeme aplikovat na nové projekty.

Sebemodernější stroje či nová zařízení nenahradí dlouholeté zkušenosti získané množstvím zakázek. A ty v našem podniku předávají jedni z nejlepších odborníků našeho regionu ve strojírenské či pyrotechnické oblasti zase novým zaměstnancům. Tradice tak u nás neznamená jen letopočty na papíře.

Pracujeme pro různá odvětví průmyslu – automobilového, plynárenského či potravinářského, těžebních strojů a klimatizací nebo zdravotnických pomůcek. Dokážeme tak vytěžit a předat zkušenosti z jiných oborů i do výroby vašeho nového výrobku.

Práce ve standardu systému managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl ISO IATF a ISO 9001 jsou zárukou vysoké kvality a jakosti výroby. Ta je dosahována i průběžnými inovacemi technologických výrobních zařízení a pokročilou metrologií výrobního procesu.

NAŠE VÝROBKY
Lisované, obráběné a svařované díly. Speciální výroba a pyrotechnika

Lisované, obráběné a svařované díly. Speciální výroba a pyrotechnika.
Každá zakázka je pro nás originálem. Více ukázek produktů najdete v podstránkách jednotlivých technologií strojírenské divize nebo speciální výroby.

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU

Přidejte se do kolektivu zkušených odborníků.
U nás se hodně naučíte!

VOLNÁ MÍSTA
Aktuálně hledáme

Zde jsou uvedeny nejčerstvější nabídky pracovních pozic. Další najdete v sekci KARIÉRA.
Nenašli jste volnou právě Vaši specializaci? Máte zájem u nás pracovat? Napište email personálnímu oddělení, pokud v budoucnu budeme hledat vaši profesi, rádi se Vám ozveme.

AKTUALITY
Naše nejnovější zprávy