O NÁS
Proč vybrat ke spolupráci právě nás?

Jsme totiž jedineční v komplexnosti realizace zakázek – od vlastního podílu na vývoji produktu, přes konstrukci, vzorování, testování až po sériovou výrobu a servisní péči. Široká nabídka technologií z nás činí silného partnera ve strojírenské i speciální výrobě. A našim zákazníkům přináší vysokou efektivitu a nízké riziko.

Tradice

Strojírenská a zbrojní výroba v našem podniku má dlouhou tradici. Jsme podnik s moderním technickým vybavením, avšak žádná technika není všemocná. Pracují u nás lidé s obrovskými odbornými zkušenostmi a právě ti jsou pro nás zárukou pro schopnost zdárně vyřešit výrobu i těch nejobtížnějších projektů.

Zkušenost

Právě dlouholeté zkušenosti v naší specializaci na hlubokotažného lisování či pracemi ve speciální zbrojní výrobě nám umožňují být cenným partnerem pro výrobu vašich produktů již ve fázi jejich konstrukčního a technologického vývoje.

Kvalita

Práce ve standardu systému managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl ISO IATF a ISO 9001 jsou zárukou vysoké kvality a jakosti výroby. Ta je dosahována i průběžnými inovacemi technologických výrobních zařízení a pokročilou metrologií výrobního procesu.
NAŠE FIRMY
Holding Zeveta

Společnosti ZEVETA MACHINERY a.s. a ZEVETA AMMUNITION a.s. jsou výrobními firmami. Jsou samostatné, na sobě nezávislé a mohou se plně rozvíjet ve svých oborech – strojírenské či speciální výrobě. Aby se mohli plně věnovat svému core businessu, převzala jejich nevýrobní činnosti pod svoji správu společnost ZEVETA Bojkovice, a.s. Tato oběma firmám zajišťuje služby facility managementu (provoz a správa budov – ostraha, údržba zařízení a zeleně, technická správa budov, úklidové služby), personalistiku a vedení lidských zdrojů, integrovaný systém řízení, management kvality a jakosti, finanční řízení, bezpečnost práce a enviromentální politiku.

logo-onas-02s
Strojírenská výroba

lisované díly
obráběné díly
povrchová úprava
montáž sestav
výroba nástrojů

logo-onas-03s
Speciální výroba
Civilní výroba (pyrotechnika)
Delaborace

dýmové granáty / klamné cíle / signální náboje / třecí a elektrické zapalovače / reaktivní granáty / pochodně / zapalovače /stropina / dělové rány / signální náboje

Vedení holdingu /
Řízení financí, kvality a lidských zdrojů

Finanční a personální zázemí
Řízení jakosti a kvality
Ochrana životního prostředí a enviroment
Kontrola bezpečnosti práce

1936
rok založení
526+
zaměstnanců
8000
metrů čtverečních výrobních ploch
2
výrobní divize: strojírenská a speciální
ZEVETA MACHINERY
Lisování / obrábění / svařování / povrchové úpravy / montáž sestav / výroba nástrojů
slice-5-muj
Zákazníci divize Machinery

Automobilový průmysl

Stavební, těžební a zemědělské stroje

Plynárenský průmysl

Klimatizační systémy

ZEVETA AMMUNITION
Speciální výroba / Civilní výroba (pyrotechnika) / Delaborace
slice-4-muj
Zákazníci divize Ammunition

Armádní a bezpečnostní sektor

Civilní sektor