NAŠE ZAMĚŘENÍ
Speciální výroba / Pyrotechnika

Naší významnou výhodou je takřka více než 80 let zkušeností se zbrojní a speciální výrobou, ekologickou delaborací munice. Naše výrobky dodáváme armádnímu, bezpečnostnímu i civilnímu sektoru.
Vyrábíme prostředky dýmové či osobní ochrany, ochrany letecké techniky, speciální munici, civilní pyrotechnické výrobky a signalizační prostředky. Vyvíjíme specializovanou pyrotechniku, provádíme testování munice a pyrotechnických výrobků, delaboraci a realizaci ohňostrojných prací.

NAŠE VÝROBKY
Výrobní program

Mezi speciální munici patří univerzální ruční granáty URG v několika provedeních, vyrábíme reaktivní protitankové RPG či termobarické RTG granáty, dýmové DGO a DG granáty, klamné cíle, zásahové výbušky.
V oboru pyrotechniky vyrábíme třecí a elektrické zapalovače, světelné značkovače a dýmovnice, signální náboje, ohňostrojné pochodně. Provádíme delaboraci munice a realizaci ohňostrojných prací.
Nabízíme i vývojové služby – máme vlastní vývoj a konstrukci všech druhů pyrotechniky, vybudovánu speciální zkušební laboratoř na testování pyrotechnických výrobků.

Dýmová ochrana
Speciální munice
Osobní ochrana
Ochrana letecké techniky
Signalizační prostředky
Civilní pyro. výrobky
SLUŽBY
Vývoj nových výrobků / testování munice a pyrotechnických výrobků / delaborace / realizace ohňostrojných prací