NAŠE ZAMĚŘENÍ
Speciální výroba / Pyrotechnika

Naší významnou výhodou je takřka více než 80 let zkušeností se zbrojní a speciální výrobou, ekologickou delaborací munice. Naše výrobky dodáváme armádnímu, bezpečnostnímu i civilnímu sektoru.
Vyrábíme prostředky dýmové či osobní ochrany, ochrany letecké techniky, speciální munici, civilní pyrotechnické výrobky a signalizační prostředky. Vyvíjíme specializovanou pyrotechniku, provádíme testování munice a pyrotechnických výrobků, delaboraci a realizaci ohňostrojných prací.

NAŠE VÝROBKY
Výrobní program

Mezi speciální munici patří univerzální ruční granáty URG v několika provedeních, vyrábíme reaktivní protitankové RPG či termobarické RTG granáty, dýmové DGO a DG granáty, klamné cíle, zásahové výbušky.
V oboru pyrotechniky vyrábíme třecí a elektrické zapalovače, světelné značkovače a dýmovnice, signální náboje, ohňostrojné pochodně. Provádíme delaboraci munice a realizaci ohňostrojných prací.
Nabízíme i vývojové služby – máme vlastní vývoj a konstrukci všech druhů pyrotechniky, vybudovánu speciální zkušební laboratoř na testování pyrotechnických výrobků.

Dýmová ochrana
Speciální munice
Osobní ochrana
Ochrana letecké techniky
Signalizační prostředky
Civilní pyro. výrobky
100 % česká výroba
Granáty pro armádu

Nové útočné a obranné ruční granáty pro maximální efektivitu. Aktuálně jsme dokončili vývojové práce na modernizaci ručních granátů, včetně vývoje nového zapalovače, tak aby uživatel získal moderní prostředek taktického použití splňující veškeré aktuální trendy v oblasti ručních granátů. Důraz je kladen zejména na schopnost ZEVETY vyrobit všechny díly ručního granátu.

 

SLUŽBY
Vývoj nových výrobků / testování munice a pyrotechnických výrobků / delaborace / realizace ohňostrojných prací