O NÁS
Tradice, zkušenosti, kvalita

To jsou přidané hodnoty společnosti ZEVETA. A připojte si k nim profesionalitu, zodpovědnost, respekt a odvahu. Tyto silné hodnoty jsme získali díky našim lidem, kteří sdílí stejné životní postoje a mění je ve výrobky a služby, které již od roku 1936 oslovují zákazníky po celém světě. Naším posláním je realizovat moderní a progresivní produkty, na které se naši zákazníci, právě díky těmto silným hodnotám, mohou vždy spolehnout.
Jsme nedílnou součástí regionu Bílých Karpat více jak 80 let. Proto přistupujeme ke všem činnostem s ohledem na další generace, abychom jim mohli se ctí předat tradiční strojírenství, které je se značkou ZEVETA a tímto regionem neodmyslitelně spjato.

Ing. Radoslav Moravec, CSc
generální ředitel a předseda představenstva

NAŠE SLUŽBY
Strojírenská výroba - Zeveta Machinery a.s.

Naše výroba je zaměřena na tváření za studena, obrábění, svařování, povrchové úpravy, montáže sestav a výrobu nástrojů a přípravků. Dodáváme komponenty do automobilového, plynárenského a potravinářského průmyslu, těžebních strojů a klimatizací, zdravotnických pomůcek a dalších zařízení. Pracujeme ve standardu systému managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl ISO IATF.

Lisování
Naší nejvýznamnější produkcí jsou technologicky náročné hlubokotažné díly z plechů válcovaných za studena i za tepla, hliníku či pozinkovaných plechů v tloušťkách od 0,5 do 6 mm.
Obrábění
V oblasti obrábění se zaměřujeme na frézování, soustružení a vrtání na CNC i klasických konvenčních strojích. Provádíme broušení na plocho i na kulato, drátové řezání.
Svařování
Provádíme svařování ocelí, nerez a hliníku svařovacími metodami MIG/MAG, TIG a CMT. Disponujeme pěti robotizovanými svářecími pracovišti, provádíme i odporové svařování.
Povrchové úpravy
Nabízíme práškově lakování, lakování syntetickými a vodou ředitelnými barvami. Odmašťování dílů před povrchovou úpravou, pasivaci a fosfátování dílů. Máme pískovací a omílací technologii.
Montáž sestav
Vyrábíme montážní skupiny a podskupiny s využitím součástek třískově obráběných a tvářených za studena (odsavné kryty ručního elektrického nářadí, dávkovače barev, dávkovače sypkých stavebních hmot apod.).
Výroba nástrojů
Konstrukce a výroba střižných, ohýbacích a tvářecích nástrojů v jednoduchém, postupovém nebo i sdruženém provedení. Dlouholeté zkušenosti s konstrukcí a výrobou přípravků a měřidel.
NAŠE SLUŽBY
Speciální výroba a pyrotechnika - Zeveta Ammunition a.s.

Vyrábíme prostředky dýmové či osobní ochrany, ochrany letecké techniky, speciální munici, civilní pyrotechnické výrobky a signalizační prostředky. Vyvíjíme specializovanou pyrotechniku, provádíme testování munice a pyrotechnických výrobků, delaboraci a realizaci ohňostrojných prací.

Speciální výroba
Vyrábíme speciální munici: univerzální ruční granáty URG v několika provedeních, reaktivní protitankové a termobarické granáty RPG či RTG, ochranné dýmové granáty DGO, klamné cíle, zásahové výbušky, apod.
Pyrotechnika
Vyrábíme signalizační dýmovnice, pozemní světla, vystřelovaná světla, třecí, elektrické a jiné iniciátory, signální náboje a další pyrotechnické prostředky.
Služby
Máme vlastní vývoj a konstrukci munice a pyrotechniky, vybudovánu speciální zkušební laboratoř na testování pyrotechnických výrobků a munice. Provádíme delaboraci munice a realizaci ohňostrojných prací.
NAŠE BENEFITY
Proč si nás vybrat pro spolupráci?

Dlouholetá strojírenská a zbrojní výroba v našem podniku přinesla obrovské množství zakázek. A každá z nich nedocenitelné zkušenosti, které dokážeme aplikovat na nové projekty.

Sebemodernější stroje či nová zařízení nenahradí dlouholeté zkušenosti získané množstvím zakázek. A ty v našem podniku předávají jedni z nejlepších odborníků našeho regionu ve strojírenské či pyrotechnické oblasti zase novým zaměstnancům. Tradice tak u nás neznamená jen letopočty na papíře.

Pracujeme pro různá odvětví průmyslu – automobilového, plynárenského či potravinářského, těžebních strojů a klimatizací nebo zdravotnických pomůcek. Dokážeme tak vytěžit a předat zkušenosti z jiných oborů i do výroby vašeho nového výrobku.

Práce ve standardu systému managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl ISO IATF a ISO 9001 jsou zárukou vysoké kvality a jakosti výroby. Ta je dosahována i průběžnými inovacemi technologických výrobních zařízení a pokročilou metrologií výrobního procesu.

NAŠE VÝROBKY
Lisované, obráběné a svařované díly. Speciální výroba a pyrotechnika

Lisované, obráběné a svařované díly. Speciální výroba a pyrotechnika.
Každá zakázka je pro nás originálem. Více ukázek produktů najdete v podstránkách jednotlivých technologií strojírenské divize nebo speciální výroby.

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU

Přidejte se do kolektivu zkušených odborníků.
U nás se hodně naučíte!

VOLNÁ MÍSTA
Aktuálně hledáme

Zde jsou uvedeny nejčerstvější nabídky pracovních pozic. Další najdete v sekci KARIÉRA.
Nenašli jste volnou právě Vaši specializaci? Máte zájem u nás pracovat? Napište email personálnímu oddělení, pokud v budoucnu budeme hledat vaši profesi, rádi se Vám ozveme.

AKTUALITY
Naše nejnovější zprávy

Vyjádření ZEVETA Bojkovice, a.s. k článku
„Obrana chystá nákup protitankových střel“
uveřejněného dne 2. 12. 2022 na Idnes.cz